CAMERA COVER PRZESUWANY MAŁY (S/M)

KOD PRODUKTU: Z4
Zasłonka na kamerę rozsuwana mała M/S
Mała zasłonka na kamerę z nadrukiem
Camera blocker rozsuwany mały czarny z nadrukiem

SZYBKA WYCENA

Wypełnij poniższy formularz lub napisz do nas na sprzedaz@zakryjkamere.pl

OPIS PRODUKTU:
Camera blocker przesuwany mały (s/m) idealnie nadaje się do smartfonów, a także nowych typów laptopów, gdzie obudowy są naprawdę cienkie. Wytrzymały plastik i specjalna taśma 3M sprawdzą się w każdych warunkach.
Na camera blockerze (m/s) wykonamy kolorową grafikę Twojego projektu.
Mała zasłonka na telefon i komputer to drobiazg, który sprawi ogromną radość Tobie, Twoim pracownikom i partnerom biznesowym. To gadżet, który nie tylko świetnie zaprezentuje Twoje logo…
Dzięki produktom ZakryjKamere.pl możesz promować swoją firmę i zwiększać świadomość marki. Ogromną zaletą zasłonek kamery jest również bezpieczeństwo w sieci. Dając innym taki upominek, dbasz i ich prywatność i wzmacniasz swój pozytywny wizerunek pewnego i solidnego kontrahenta, któremu można zaufać.
Owalny kształt i dwa niewielkie rozmiary małego rozsuwanego camera blockera świetnie nadają się do różnych modeli telefonów i mniejszych laptopów. Wybierz cover przesuwany w lewo lub prawo, w zależności od potrzeb.
REALIZACJE
PARAMETRY
icon_7

Rozmiar:
M: 25×10 mm
S: 17×8 mm

icon_8

Kształt: owalny

icon_9

Kolor: czarny, biały

icon_10

Nadruk: UV

PAKOWANIE
Jednostkowo: w komplecie dostarczamy blocker na kamerę z nadrukiem w pełnym kolorze UV, dwustronnie zadrukowany kartonik reklamowy w formacie 85×55 mm. Całość zapakowana w foliowy woreczek PVC w rozmiarze kartonika.
Zbiorczo: sama zasłonka do kamery z nadrukiem w pełnym kolorze UV bez kartonika reklamowego oraz foliowego woreczka.